top of page

Освічений — твоя інвестиція в свою освіту та майбутнє України

Економіка України потребує швидкого відновлення та розвитку, а наші громадяни повинні мати фінансову обізнаність, щоб допомагати своїй країні та ефективно використовувати свої кошти. 

 

Ринки капіталу мають широкий спектр проєктів та фінансових інструментів, які можуть бути цікавими для українців. Але для цього потрібно бути обізнаним в різноманітті ринків капіталу. Знати про проєкти, які вже запроваджені в країні та їх переваги. Бути освіченими про фінансові інструменти, їх призначення та способи користування.

 

Проєкт «Освічений» - це шлях до швидкого саморозвитку у світі інвестицій, який стрімко розвивається та технологічного змінюється.  

close-up-education-economy-objects.png

Простою мовою про цінні папери

НКЦПФР спільно з LIGA.net підготувала серію публікацій, щоб просто та доступно пояснити суть та специфіку фінансових інструментів та механізмів використання.

Розвинуті ринки капіталу України – амбітна мета. Для її досягнення недостатньо наявності безлічі фінансових інструментів. Потрібні учасники – громадяни та компанії, які будуть цими інструментами користуватися. А щоб користуватися, потрібно розбиратися.
 

bottom of page